Engel villafliisist beebimüts, pähkel
Engel villafliisist beebimüts, pähkel
Engel villafliisist beebimüts, pähkel - mütsi materjaliks olev villafliis on mustust ja vett hülgav, kuna villa koostises on lanoliin. Mütsi sagedane pesemine ei ole vajalik, õhu käes tuulutades villa omadused taastuvad.
- Materjal: 100% orgaaniline meriinovill
- Värv: pähkel
- Toodetud Saksamaal
Hooldus
Villafliisist riideid soovitame pesta ettevaatlikult leiges vees, mitte väänates ja hõõrudes. Vale hooldusega võib villafliis pulstuda. Kõige parem on õhu käes tuulutamine.
Engel Natur
Engel Natur on Saksa päritolu kvaliteetse ja öko sertifikaadiga alusriiete tootja. Tegemist perefirmaga, kus on valmistatud riideid juba 85 aastat. Tänasel päeval on Engeli tootevalikus alusriideid igas vanuses lastele (sh enneaegsed beebid) ja täiskasvanutele. Uudse tehnoloogia abil on lisandud ka meriinovilla spordipesu.
Kõik Engel meriinovilla ja meriinovilla-siidi riided on värvitud täiesti ohutute ja looduslike värvidega. Kasutatav meriinovill on parimast orgaanilisest toorainest. Kogu tootmisprotsess on üles ehitatud selliselt, et oleks loodusele minimaalselt koormav.
Loe lähemalt Engel Natur kohta.
MEGASONEX ULTRASOUND elektrilise hambaharja otsikud SOFT tugevus, 2tk.
8,60 €
Joha meriinovillane müts sinine
15,00 €
Engel hõlmikpluus vill-siid, natural
Al. 18,95 €
Engel bodi lühikeste varrukatega vill-siid, natural
Al. 23,15 €
Engel bodi vill-siid, natural-täppidega
Al. 26,15 €