Tootegrupid

   Lepingutasu 0€

 

 

 

       

 

 

Tasuta SmartPost

            üle 69€ ost

Tasuta Omniva

         üle 79€ ost

Tasuta koju

            üle 129€ ost

  1-3 tööpäeva

 

 

MEGASONEX keelepuhastaja

Tootekood: megasonexMTS1
Kaubamärk: Megasonex
Ühik: tk
Laoseis: 9
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Hind:
9,50 €
Kogus: - +
   - või -   

MEGASONEX Keelepuhastaja.

MEGASONEX Keelepuhastaja.

Megasonex keelepuhastaja (Tounge Scraper)

- ainus ultraheli keelepuhastaja

- vahetatav otsik sobitub perfektselt MEGASONEX hambaharjale

Keele puhastamine on igapäevase suuhügieeni lahutamatu osa. Suur osa samadest bakteritest, mis põhjustava halba hingeõhku ja hambakattu, kogunevad keelele ja neid on regulaarselt vaja eemadada. Senini on keele puhastamiseks vahendid ja võimalused olnud suhteliselt algelised.

Tutvustame maailma esimest ultrahelil põhinevat keele puhastajat MEGASONEX’ilt.

Me otsustasime, et teeme keele puhastamise käepäraseks ja mugavaks ning uue seadme müügi ning loomise asemel. On lahendus imelihtne. Meil juba on väga hea seade, mille ultraheli ja vibratsiooni ära kasutades lõime Keelepuhastaja, mida iga MEGASONEX harja omanik saab lihtsasti oma seadmele lisaks soetada ja seega suure hulgal raha kokku hoida. Meie keelepuhastaja sobib ideaalselt samale seadmele, mida kasutate hammaste pesuks, lihtsalt vahetage hambaharjapea keelepuhastaja vastu ning Teie hambahari on muutunud tõhusaimaks keelepuhastajaks maailmas.

Ultraheli: Ultraheli jõudu ära kasutades oleme viinud keele puhastamise uuele tasemele. MEGASONEXi patenteeritud tehnoloogia teeb enam kui 192,000,000 liikumist minutis, kaugelt enam kui miski teine toode turul. Lihtsalt öeldes tuhandeid kordi enam. Kujutage ette, kasutate maailma esimest ultraheli keelepuhastajat … mis oma terapeutiliselt 1.6MHz sagedusel lõhub bakterite ahelaid suus … Nüüd on see võimalik.

Tugevuse piiraja: Teie keel võib näidad tugev, aga tegemist on suure pehme koega. Me oleme loonud toote, mille abil saate keele tõhusalt puhtaks, samas piisavalt õrnalt, et ei vigasta maitseelundeid ja keele pinda. Ainult suruge keelele ja tõmmake keelepuhastaja üle kogu keele ning tugevuse piiraja peatab seadme täpselt siis kui surute rohkem kui 1mm sügavusele keele pinda.

Täpsuse piiraja: Peale korduvaid katseid ja teste jõudsime meid rahuldava disainini, õrn ja kitsas väljanägemine ning sirge tööpind, sobitub täpselt keele anatoomiaga … nagu kaks mäekülge. Tavalised keelepuhastajad on ette nähtud, et tõmbate ühe tõmbega kogu keele laiuses. See tähendab, et teil jääb keele keskosa puhastamata või vajutate keelepuhastajale nii tugevasti, et jõuda keele keskosani ja seeläbi vigastades keelt. MEGASONEX® keelepuhastaja on loodud kitsana, et vähendada okserefleksi võimalust, mõlemad keelepadjandid saavad korralikult puhastatud ja et keele keskosa saab samuti puhtaks.

Individuaalne võimsuse valik: Me usume, et oma suuhügieenis peate Teie olema “juhtival” kohal. Seega anname Teie valida kiiruse. Valida on vibratsiooni ja liigutuste arvu osas 18,000 liigutust minutis või 9,000 liigutust minutis või 0 liigutust minutis ultraheli aktiivsust. Millise valiku teete, igal juhul saate turbokiirendiga lahenduse, seda tänu terapeutilisele ja tõhusalt puhastavale ultrahelile.

Kahe poolega: Ruumi raiskamisse me ei usu ja see on kandev osa meie tootedisainis. Erinevalt tavalistest keelepuhastajatest, me kasutame ära mõlemad toote pooled, mis annavad kaks eri võimalust toote kasutamiseks. Üks keelepuhastaja pool on vaid 0,5mm sügavusega ja teine pool 1mm sügavusega tõhusama puhastamise jaoks, et anda sügavamat puhastuskogemust.

Esikülg: MEGASONEX® keelepuhastaja on toodetud toiduvahendite tootmiseks mõeldud polüpropüleenist, spetsiaalsest plastikust. Esikülg on loodud, et kõvadus, teravus ja töönurk on just õiged. Me oleme loonud selle piisavalt tõhusaks, seades toote turvalisuse esimeseks. Kui keelepuhastaja on liiga kõva, võid oma keelde lõigata ja tänu sellele lood bakteritele ligipääsu vereringi, pehme või vähese puhastus omadustega keelepuhastaja võid ju kuue kuu või aasta pärast välja vahetada, aga oma maitseelundeid ja keelenäsasid mitte.

Professionaalne: Me otsustasime luua toote, mis sobib tarbija turule, aga on sedavõrd innovaatiline, et seda soovitavad juhtivad suuhügienistid ja stomatoloogid. Küsi nõu oma arstilt.

Gigantide õlul: Me ei usu heade toodete raiskamisse. Selle pärast tegime otsuse uue ja kalli toote müümise asemel, me kasutame ära olemasoleva jõu ja ultraheli võimalused, mis MEGASONEX’il olemas. Keelepuhastaja kinnitus on täpselt sarnane hambaharja omale, ning ideaalselt sobib hambaharja asemel käepideme külge kinnitamiseks ning Teie kasutuses on maailma tõhusaim keelepuhastaja.

Vankumatu eetika: Tootmises järgime kõrgeimaid eetikakoodekseid ja standardeid ning personaalselt ning järjepidevalt kontrollime oma alltöövõtjate tootmist, et töötajad on õiglaselt koheldud ja nendega korrektselt käitutud.

Revolutsiooniline innovatsioon: Kasutades ultraheli jõudu, oli keele puhastamine vaid unenäos võimalik …. Kuni tänaseni. Tänu MEGASONEX patenteeritud keelepuhastajale, ei leia te sarnast toodet, kuigi paljud ilmselt mõtlevad juba imiteerimise peale. Turgudel on tohutult tooteid, aga vaid ÜKS ultraheli keelepuhastaja.

Sarnased tooted

Kodune hambaharjade desinfitseerija.

Tootekood: Visbuc ,   Laoseis: 8 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
18,50 €

MEGASONEX ULTRASOUND elektrilise hambaharja otsikud SOFT tugevus, 2tk.

Tootekood: megasonexMB1 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
7,31 € (15%)
8,60 €

Georganics looduslik hambaniit rohemündi eeterliku õliga

Tootekood: NF30SP ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
6,50 €

 Georganics looduslik hambaniit Apelsin 30m

Tootekood: NF30O ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
6,50 €

Georganics looduslik hambaniidi täitepakk Apelsin 2x30m

Tootekood: NF2x30O ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
9,20 €