Arabia Muumi kruus 0,3l Aiapidu

27,35 €
Tootekood: 101214
Ühik: tk
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi kruus 0,3l Aiapidu

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Aiapidu on kuues suvehooaja nõudekollektsioon, kus näeme Muumisid erinevates suvistes tegevustes. Saa inspiratsiooni maagilisest aiapeost, kus kõik on teretulnud ja õitsevad ebatõenäolised sõprussuhted. Leia oma suve võluhetked. 

Muumi kruus Aiapidu on täis üllatavaid kohtumisi ja maagilist sõprust.

Muumioru vallutab tohutu kuumus, mille järel saabub äike ja paduvihm. Väike My leiab merest hulpiva kasti, mis on täis eksootilisi troopilisi seemneid. Muumid loobivad need oma aeda laiali. Kuumus ja niiskus paneb seemned valguse kiirusel idanema ning hommikuks on muumimaja ümber tihe džungel.

Haisuloom soovib tuua põnevust ja laseb lähedal asuva loomaaia metsikud elanikud vabaks. Loomad asuvad džunglisse elama ja tunnevad end Muumiorus koduselt. Tiigrid on näljased ja lähevad süüa otsima. Koduvana neile ei maitse ja nad hakkavad jahtima muumisid. Härra Tiiger kukub Muumipapa ehitatud lõksu ja  tal on sellepärast nii häbi, et kaotab isu. Tiigrid saavad muumidega sõbraks. Haisuloom ei usu oma silmi kui näeb metsikuid loomi koos muumiperega aias pidutsemas.

Muumid tuletavad meelde, et oleksime üksteise vastu sõbralikud ja lahked ning mis kõige tähtsam, leiaksime põhjuse koos suve tähistamiseks.

Muumi tassi illustratsioonid on inspireeritud Tove Janssoni koomiksist ”Džungel Muumiorus”. Muuminõudena kasutatakse disainer Kaj Franki Teema sarja nõusid.

Kruusi maht 0,3L

Arabia nõude hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Arabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia virtokeraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

Sarnased tooted

Muumi tass 0,3l. Tootja: Arabia (Soome)

Tootekood: M1005327 ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
24,60 €

BabyBjörn sööginõude komplekt Dinner 

Tootekood: BBdinner_green ,   Laoseis: 13 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
49,72 €

Arabia Muumi kruus 0,3l Filifjonka

Tootekood: 100927 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
24,60 €

Arabia Muumi kruus 0,4l ABC I

Tootekood: 101285 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
25,50 €

Arabia Muumi kruus 0,4l ABC O

Tootekood: 101219 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
25,50 €