Arabia Muumi kruus 0,4l ABC S

25,50 €
Tootekood: 101290
Ühik: tk
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi kruus 0,4l ABC S

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

S-kruusil jälgib Emma oma peidupaigast külaliste kummalist käitumist. Vanast voodikattest valmistatud suursugune lõvi ajab Mymlat mööda lava taga. Põrand nii viltu, et nõud peab põranda külge kinni lööma. Sellepärast ongi need katkised. Emma jälgib seda  veidrat tegevust ja on pahane. 

Muumi kruus 0.4l ABC S – loo tähendusrikkaid sõnu, väljenda oma tundeid või kingi päevakangelasele nimeline kingitus.

Tähestiku kollektsioon täieneb igal aastal uute kruusidega. Suuremad Moomin by Arabia tähekruusid on täis suuri tundeid.

Muumi kruus 0.4l ABC S hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Arabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia keraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

Sarnased tooted

BabyBjörn joogitasside komplekt, erinevad värvid

Tootekood: BBdrink ,   Laoseis: 16 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
19,22 €

Iittala Taika kruus 0,4l 15. aastapäev linane 2tk karbis

Tootekood: 368002 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
55,00 €

Arabia Muumi kruus 0,3l Muumimamma

Tootekood: 100924 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
24,60 €

Arabia Muumi kruus 0,3l Filifjonka

Tootekood: 100927 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
24,60 €

Iittala OTC kruus 0,3l Helle sinine-pruun

Tootekood: 367692 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
20,80 €