BabyBjörn One kõhukott erinevad värvid

147,77 €
173,85 €
Tootekood: BBone
Ühik: tk
Laoseis: 14
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

BabyBjörn One kõhukott erinevad värvid

Parameetrid


* BabyBjörn kõhukoti värvid

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Beebi kandekott BabyBjörn One on pehme ja ergonoomiline lahendus, mis võimaldab sul pakkuda oma beebile parimat lähedust ja sidet. Pehme kangas võimaldab kanda last tema naturaalses asendis, kus tema selg on C-kujuga.

One kandekotiga on võimalik last kanda mitmes erinevas positisoonis. Koti suurus, isteosa ning peatugi on reguleeritavad, mis tähendab, et see sobib nii vastsündinule kui ka sinu kasvavale lapsele. Vastupidav puusavöö ja pehmendustega õlavööd leevendavad survet sinu seljal ja õlgadel, mis muudab pikemaajalise kandmise mugavaks ja mõnusaks.

BabyBjörn One - puusasõbralik kandekott

Rahvusvaheline Puusaliigese Düsplaasia Instituut (International Hip Dysplasia Institute) on testinud BabyBjörn One kandetkotti ning tunnistab selle toote puusasõbralikuks. Vastsündinu beebi puusad on korrektselt toestatud ja hoitud optimaalses asendis, kus tema jalad on suunatud väljapoole. Selline asend soodustab korrektse puusaliigses arengut, mis on beebi esimeste kuude vältel äärmiselt oluline.

Omadused

4 kandmisasendit

Optimaalse kõrgusega asend vastsündinule. Spetsiaalne näoga sissepoole suunatud asend vastsündinutele, mis võimaldab teil kanda last kõrgel oma rinnal. Selline asend pakub kõige enam lähedust ning silmsidet lapsega. Samuti saate selles asendis hõlpsasti jälgida lapse hingamist.

Madalama kõrgusega asend veidi vanematele beebidele. Pärast 4. elukuud on aeg kasutama hakata madalama kõrgusega asendit. Lisamugavuse tagamiseks saab muuta jalaavade laiust (näoga rinna poole suunatult).

Näoga väljapoole suunatud asend. Alates 5. elukuust alates saate te voltida peatoe alla ning kanda beebit kas näoga väljapoole või sissepoole suunatult. Selles eas on lapse kael, puusad ja selgroog piisavalt palju arenenud, et kanda teda just sellises asendis. Paljud beebid tunnevad just rõõmu maailma avastamisest, samal ajal ise turvaliselt toetudes oma ema või isa rinnale. 

Lihtne ja turvaline seljal kandmis asend (alates 12. elukuust). Kandekoti asendi muutmine seljale võib toimuda ka koos beebiga. Kui beebi on näoga teie poole suunatult, pöörake kogu kandekott lihtsalt eest taha. Üks õlarihm jääb teile kogu pööramise vältel alati peale, seega on see protsess täiesti turvaline ka beebile endale. Lihtne, turvaline ja mugav - kõik ühe lihtsa liigutusega. 
Piirangud: 15kg või 100cm.

BabyBjörn One kandekott on anatoomiliselt disainitud, et sobituda sinu kasvava lapse muutuvate soovidega ning sobib ideaalselt vastsündinutele. See tähendab, et teil ei ole tarvis juurde osta mingit eraldi beebisisu. Püstine asend hoiab hingamisteed vabad ja laseb teil jälgida oma beebi hingamist. Lapse jalad ja käed saavad BabyBjörn One kandekotis vabalt liikuda, mis võimaldab teie lapsel arendada oma lihaseid, liikumist ja tasakaalu.

Lai ja reguleeritav isteosa tagab mugava ning ergonoomilise asendi lapse puusadele.

Luksuslikult pehmed õlavööd pakuvad sulle parimat mugavust.

Lai ning vastupidav puusavöö võimaldab kogu raskuse jaotada sinu puusadele.

Hea peatoestus on esimesed 5 kuud väga tähtis, kuniks beebi lihased on piisavalt arenenud, et hoida pead üleval.

Lihtne ja turvaline seljal kandmise võimalus

Kui laps on näoga sissepoole suunatult, saad lihtsasti kogu kandekoti viia üle oma seljale, selliselt et laps saaks mugavasti ka sinu seljal olla.

Kõik selles tootes kasutatud kangad on õrnad teie lapse nahale ning täiesti turvalised närimiseks või imemiseks. Kõik tootes kasutatavad kangad on testitud ja heaks kiidetud Öko-Tex 100 standardi järgi. See garanteerib, et toote valmistamisel kasutatud tekstiil on turvaline. Kasutatavad materjalid on testitud, nahasõbralikud ja ei sisalda ohtlikke kemikaale. Öko-Tex 100 standard

Antud kandekott on välja arendatud tihedas koostöös lastearstidega. BabyBjörn teeb koostööd juhtivate lastearstide, ämmaemandate ja laste psüholoogidega. Nende inimeste arstilik ekspertiis on BabyBjörni jaoks äärmiselt oluline ning nende inimeste teadmised uute toodete välja töötamisel on hindamatud. BabyBjörn ei lase kunagi toodet turule ilma nende heakskiiduta.

Näitajad
Vanus ja kaal

Materjal

Kõik selles tootes kasutatud kangad on õrnad teie lapse nahale ning täiesti turvalised närimiseks või imemiseks. Kõik tootes kasutatavad kangad on testitud ja heaks kiidetud Öko-Tex 100 standardi järgi. See garanteerib, et toote valmistamisel kasutatud tekstiil on turvaline. Kasutatavad materjalid on testitud, nahasõbralikud ja ei sisalda ohtlikke kemikaale.

Kangas: 60% puuvill, 40% polüester
Vooderdus: 100% puuvill. Vöörihma vooderdus 100% polüester.
Polsterdus: 100% polüester. Õlarihmadel 90% polüester, 10% PU poroloon.

Testitud ja turvaline

BabyBjörn One kandekott vastab Euroopa ja Ameerika Ühendriikide turvastandarditele vastavalt: EN 13209-2:2015 ja ASTM F2236.

Pesemisjuhised

Masinpestav sooja veega. Pesta eraldi. Kasutada võib õrnatoimelisi pesuvahendeid (mitte valgendajat). Mitte kasutada trummelkuivatust.

Sarnased tooted

Amazonas RingSling rõngastega kandelina erinevad värvid

Tootekood: Amazring ,   Laoseis: 9 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
38,02 € (15%) 44,73 €

Amazonas Vento ventileeriv sisu kandmisvahenditele

Tootekood: Amazonasvento ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
23,29 € (15%) 27,40 €

Amazonas vetthülgav vihmakaitse 60x75cm

Tootekood: Amazvihmak ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
22,38 € (15%) 26,33 €

BabyBjörn Harmony kõhukott, erinevad värvid

Tootekood: BB_harmony ,   Laoseis: 10 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
208,16 € (15%) 244,90 €

SleepAngel mikrohelmed imetamispadi "Baby and Child", erinevad suurused

Tootekood: SA3020131 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
119,26 € (15%) 140,30 €