Tootegrupid

   Lepingutasu 0€

 

 

 

       

 

 

Tasuta SmartPost

            üle 69€ ost

Tasuta Omniva

         üle 79€ ost

Tasuta koju

            üle 129€ ost

  1-3 tööpäeva

 

Tasuta ise järgi

    Purje tn 8

     maja nr 6-204

 

CD-plaat "Keha kiituseks"

Tootekood: salasõna3
Kaubamärk: Salasõna
Ühik: tk
Laoseis: 5
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Hind:
16,80 €
Kogus: - +
   - või -   

Salasõna juhib sind meelerännakutele, mis aitavad sul oma keha vajadusi tähele panna, teda armastavate silmadega vaadata ja tervendada.

Kes küll ütleks, mida peaksime sööma ja millist trenni tegema, et kaal oleks normis, tervis korras ja enesetunne hea? Parim nõuandja on sinu enese keha! Su keha tahab olla terve, tugev ja sale ning annab sulle pidevalt vihjeid. Kas oskad teda kuulata?

Keha on hinge kodu. Ta vajab sinu tähelepanu ja hoolimist. Kui vaigistad mõneks hetkeks oma meele, siis kuuled keha sõnumeid. Kui teed temaga koostööd, siis saab kehast sinu tark teejuht ja hea sõber. Tunned end siis oma kehas mõnusalt, naudid elu värve ja maitset. Ning keha teenib sind kaua ja hästi. 

Salasõna juhib sind meelerännakutele, mis aitavad sul oma keha vajadusi tähele panna, teda armastavate silmadega vaadata ja tervendada.

Kuula oma keha ja ole temaga sõber! Plaadi KEHA KIITUSEKS praktikad – meelerännakud, sisendused ja harjutused – aitavad sul oma keha tähelepanelikult kuulata, talle puhkust lubada ning energiat ja väge anda, et tunneksid end hästi ja mõnusalt.

Sarnased tooted

Plaat on mõeldud koos lapsega kodus kuulamiseks ning õpetajale töövahendiks koolis ja lasteaias. Plaati tehes mõtlesime 5–10-aastaste laste peale, kuid oma lemmikloo võib siit leida igaüks.

Tootekood: salasõna1 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
20,40 €

Salasõna juhib sind meelerännakutele, mis aitavad sul endasse uskuda ja end päriselt armastada. Plaadil kõlavad ka kaks laulu, mis jutustavad armastuse väest ja teekonnast iseendasse.

Tootekood: salasõna2 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
16,80 €

Meie plaat aitab sind. Siin on erinevad praktikad – meelerännakud ja sisendused, mis juhivad sind läbi kogu päeva, aitavad sul jääda rahulikuks ja keskendunuks ning tunda igast hetkest rõõmu. Need praktikad on lihtsad ja piisavalt lühikesed, et mahtuda igasse su päeva.

Tootekood: salasõna4 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
16,80 €