Tootegrupid

   Lepingutasu 0€

 

 

 

       

 

 

Tasuta SmartPost

            üle 69€ ost

Tasuta Omniva

         üle 79€ ost

Tasuta koju

            üle 129€ ost

  1-3 tööpäeva

 

Tasuta ise järgi

    Purje tn 8

     maja nr 6-204

 

CD-plaat "Parim päev"

Tootekood: salasõna4
Kaubamärk: Salasõna
Ühik: tk
Laoseis: 4
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Hind:
16,80 €
Kogus: - +
   - või -   

Meie plaat aitab sind. Siin on erinevad praktikad – meelerännakud ja sisendused, mis juhivad sind läbi kogu päeva, aitavad sul jääda rahulikuks ja keskendunuks ning tunda igast hetkest rõõmu. Need praktikad on lihtsad ja piisavalt lühikesed, et mahtuda igasse su päeva.

Salasõna toimkonna arvates toob PARIM PÄEV endaga kaasa vähemalt ühe tähendusrikka elamuse ja väärtusliku mõistmise või kogemuse ning pakub rõõmu ja innustab unistuste poole liikuma. See on päev, mil tunneme end hoituna ja armastatuna.

Milline võiks olla sinu parim päev? Iga su mõte, sõna ja tegu loob su elukogemust. Iga uus päev on täis uusi võimalusi. Nii on sul igal hommikul võimalik alustada justkui otsast, uutmoodi mõelda ja tegutseda, teha paremaid valikuid. Seega on sinu parima päeva loomine sinu enda kätes!

Meie plaat aitab sind. Siin on erinevad praktikad – meelerännakud ja sisendused, mis juhivad sind läbi kogu päeva, aitavad sul jääda rahulikuks ja keskendunuks ning tunda igast hetkest rõõmu. Need praktikad on lihtsad ja piisavalt lühikesed, et mahtuda igasse su päeva. Proovi ja sa näed, et suudad luua enda jaoks just sellise päeva, nagu südames soovid!

Sarnased tooted

Plaat on mõeldud koos lapsega kodus kuulamiseks ning õpetajale töövahendiks koolis ja lasteaias. Plaati tehes mõtlesime 5–10-aastaste laste peale, kuid oma lemmikloo võib siit leida igaüks.

Tootekood: salasõna1 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
20,40 €

Salasõna juhib sind meelerännakutele, mis aitavad sul endasse uskuda ja end päriselt armastada. Plaadil kõlavad ka kaks laulu, mis jutustavad armastuse väest ja teekonnast iseendasse.

Tootekood: salasõna2 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
16,80 €

Salasõna juhib sind meelerännakutele, mis aitavad sul oma keha vajadusi tähele panna, teda armastavate silmadega vaadata ja tervendada.

Tootekood: salasõna3 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
16,80 €