Cybex Pallas G i-Size turvatool 76-150cm, erinevad värvid

354,82 €
Tootekood: C_pallas_g
Ühik: tk
Laoseis: 10
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Cybex Pallas G i-Size turvatool 76-150cm, erinevad värvid 

Parameetrid


* Cybex

Kogus:
Kaubamärk:

VideoKirjeldus

Turvalisus, mis kasvab koos lapsega

Aastaid on lapsevanemad usaldanud CYBEX Pallas mudeli turvatoole, et tagada oma lapse turvalisus sõidukis. Pallas G i-Size turvatool on selle auhinnatud seeria järgmine põlvkond, mis esindab aastatepikkust edukat innovatsiooni. Turvatool, mis põhineb tugeval löögikaitsetehnoloogial, täiustades seda veelgi suurema ohutuse ja kasutusmugavuse tagamiseks, vähendades kaelavigastuste riski 40%. Turvatool, mis kasvab koos lapsega, pakkudes mugavust ja kaitset üle kümne aasta.

Pallas G i-Size turvatool: ideaalne sobivus eelseisvateks aastateks, alati valmis kaitsma Teie kallimat.

NB! Kui turvatool ei ole autos kinnitatud ISOFIX kinnitusega siis peab see olema alati sõitmise ajal kinni kolme punkti turvarihmaga isegi siis kui laps seal sees ei istu. 

Funktsioonid:

Vähendab kaelavigastuste riski 40%

Täiustatud löökpadi aitab vähendada kaelavigastuse riski laupkokkupõrke korral, omades selles osas paremat jõudlust, võrreldes turvarihmade süsteemiga. Laupkokkupõrkel liigub laps ettepoole ümber löökpadja, mis toimib sarnaselt turvapadjaga, kusjuures löögijõud jaotub selle suurele pinnale. See vähendab haavatava kaela pinget ja kaitseb lapse pead.

Kasutusiga enam kui 10 aastat

2-in-1 turvaiste, mis kasvab koos Teie väikelapsega, kogu tema lapsepõlve – väikelapsest teismeeani. Last kaitseb löökpadi, kuni tema kehakaaluni 21 kg. Seejärel eemaldatakse löökpadi ja laps kinnitatakse turvatooli sõiduki turvavööga, pakkudes usaldusväärset kaitset kuni 150 cm pikkuseni (umbes 12 eluaastat).

Kinnitab lapse sekunditega

Integreeritud, reguleeritav löökpadi kaitseb Teie last lihtsalt, kiiresti ja usaldusväärselt. Uuringud näitavad, et löökpadjal on oluliselt väiksem veamäär kui turvarihmadega süsteemidel¹. Sellel uuenduslikul löökpadjal on mugav pandlasüsteem – enam pole vaja lapse kohale kummarduda ega turvavööga jännata. Löökpadja reguleerimis võimalus tagab kasvavale lapsele suurepärase mugavuse ja sobivuse.

¹ Müller G.; Kühn M.; Karakus B. ; Bende J. 2019. “Misuse of Child restraint systems: Additional Aspects of the 2017 GDV Field Study.“ Gesamtverband der Deutschen Versicherungswirtschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55.

Hoiab ära lapse pea ettepoole kaldumise une ajal

Patenteeritud, 3-asendiga, reguleeritav peatugi aitab vältida lapse pea ettepoole vajumist magamise ajal. Lapse pea jääb turvatooli turvatsooni, võimaldades seeläbi pakkuda optimaalset ohutust, eriti külgkokkupõrke korral. Kolm lamamisasendit aitavad Teil leida ideaalse asendi lapsele, mis aitab tal lõõgastuda ja uinuda.

Suurepärane integreeritud külgkokkupõrke kaitse

Lineaarne külgkokkupõrke kaitsesüsteem (L.S.P. System Plus) tagab külgkokkupõrke korral suurema ohutuse. L.S.P. System Plus vähendab külgkokkupõrkel löögijõude enam kui 20%, võrreldes sama mudeli turvatooliga millel ei ole L.S.P. Süsteemi.

Reguleerige turvaiste lihtsalt mugavasse magamisasendisse

Ühe käega reguleeritav seljatugi, aitab pakkuda lapsele sõidukis mugavust ja hoiab tema meele rõõmsa. Olenemata lapse vanusest on seljatoe kallet lihtne reguleerida, et laps saaks sõidukis rahulikult magada.

Tagab õhuringluse, pakkudes lapsele mugavust

Turvatooli ventilatsioonisüsteem võimaldab jahutaval õhuvoolul läbi turvatooli ringelda, hoides ära kuumuse kogunemise ja aidates tagada mugava temperatuuri istumiseka ka kuumadel suvepäevadel. 

Intuitiivne ja probleemivaba turvaline paigaldamine

ISOFIX ja Top Tether turvarihm tagavad turvatooli lihtsa ja turvalise paigalduse. ISOFIX aitab Teil turvaistme õigesti paigaldada, samas kui Top Tether turvarihm pakub täiendavat kinnitust, ohutuse ja stabiilsuse suurendamiseks. Mõlemal kinnitusel on värvilised indikaatorid, mis kinnitavad, et turvatool on paigaldatud õigesti ja sõiduvalmis.

 

Esiletoodud:

 

Tehniline info:

Sarnased tooted

Cybex Pallas M-Fix SL turvatool (9-36kg) erinevad värvid 

Tootekood: cybexpallasmfix-0 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
293,82 €

Maxi-Cosi Titan i-Size turvatool (12-36kg)

Tootekood: MC_titanisize ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
299,00 €

Maxi-Cosi Titan Pro i-Size turvatool (9-36kg)

Tootekood: MC_titanproisize ,   Laoseis: 15 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
313,65 € (15%) 369,00 €
Kokku sobivad tooted

Cybex Pallas G suvekate, valge või hall

Tootekood: C_suvekate_pallas_g ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
59,98 €
Sarnased tooted

Cybex Pallas M-Fix SL turvatool (9-36kg) erinevad värvid 

Tootekood: cybexpallasmfix-0 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
293,82 €

Maxi-Cosi Titan Pro i-Size turvatool (9-36kg)

Tootekood: MC_titanproisize ,   Laoseis: 15 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
313,65 € (15%) 369,00 €

Maxi-Cosi Titan i-Size turvatool (12-36kg)

Tootekood: MC_titanisize ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
299,00 €

Cybex Pallas B2-fix turvatool 76-150cm, Volcano Black

Tootekood: C_pallasb2fix_volcanoblack ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
202,32 €