Arabia Muumi käterätik 50x70cm Urr hall

14,70 €
Püsikliendile täishinnaga toodetelt -10%. Logi sisse või Registreeru püsikliendiks
Tootekood: 101700
Ühik: tk
Laoseis: 4
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi käterätik 50x70cm Urr hall

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Pehmed froteest rätikud rõõmustavad nii suuri kui väikeseid.

Naudi muumirätiku pehmust! Urr on vaikne olend, kelle all isegi maapind külmub. Urr hirmutab Muumioru elanikke, kuid tegelikult on ta väga üksildane ja nagu me kõik igatseb seltskonda, valgust ja soojust.

Rätiku mõõdud 50x70cm

Froteerätik on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast,  mis vastab globaalse orgaanilise tekstiili standardile. GOTS (Global Organic Textile Standard) on maailma juhtiv orgaanilise tekstiili tootjatele antav sertifikaat, mis garanteerib, et tekstiilide tooraine on ökoloogiliselt puhtalt kasvatatud, kogu tootmisprotsess on toimunud keskkonda säästvalt ja kõrgeid sotsiaalseid kriteeriumeid järgides.

Muumi käterätik 30x50cm Urr hall hooldus:

Rätikut võib pesta masinas temperatuuril kuni 60° C. Ära pleegita. Trummelkuivatus lubatud. Triikida keskmisel temperatuuril max 150° C. Keemiline puhastus keelatud. Pesta koos samavärviliste toodetega. Soovitav pesta enne esmakordset kasutamist. Võib kokku tõmbuda kuni 6%.

Sarnased tooted

Troll vannirätik kapuutsiga Öökullid

Tootekood: Trollrätiköökull ,   Laoseis: 7 ,   Tarneaeg: kuni 5 tööpäeva
14,55 € (10%) 16,17 €

Troll vannirätik kapuutsiga Suled

Tootekood: Trollrätiksuled ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: kuni 5 tööpäeva
14,55 € (10%) 16,17 €

Arabia Muumi käterätik 30x50cm Nuuskmõmmik, roheline

Tootekood: 101481 ,   Laoseis: Tellimuse vormistamisel ooteajaga ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
10,80 €

Arabia Muumi saunalina 70x140cm Hatifnatid sinine

Tootekood: 101698 ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
29,70 €

Finlayson Hattivatti froteerätik 70x140cm kollane

Tootekood: F_hattivatti_70x140 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
47,00 €