Arabia Muumi kauss Piisamrott

22,61 €
26,60 €
-15%
Püsikliendile täishinnaga toodetelt -10%. Logi sisse või Registreeru püsikliendiks
Tootekood: 101312
Ühik: tk
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi kauss Piisamrott

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Piisamrott on loomult filosoof, kes usub, et kõik on mõttetu. Ta on väga tõsine ja ei naera kunagi.

Piisamrott on vana filosoof, kes loeb süngeid filosoofilisi raamatuid ja jagab teistele oma pessimistlikke seisukohti. Talle meeldib istuda muumipere võrkkiiges ja lugeda teki sisse mässituna oma lemmikraamatut. Halvim, mida ta oskab ette kujutada, on väärikuse kaotamine, mida muumimajas kahjuks liigagi sageli ette tuleb.

Kausi teisel pool tüdineb Piisamrott muumimaja rahutust elust ja kolib rannakoopasse elama. Juhtub aga nii, et Muumitroll ja Nuuskmõmmik on peitnud võlumütsi just sellesse koopasse. Piisamrott arvab, et müts on prügikast ja paneb oma valehambad enne uinumist sinna sisse, et need liivaseks ei läheks. Öösel muutuvad hambad millekski õudseks ja Piisamrott põgeneb. Pärast neid sündmusi on ta sunnitud muumimajja tagasi kolima ja kogeb uusi põnevaid kohtumisi muumide, Võluri ja Urriga.

Illustratsioonid põhinevad 1948. aastal ilmunud jutustusel “Võlukübar”.

Kasutatakse Kaj Franki Teema sarja kaussi.

Hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Arabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia virtokeraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

Sarnased tooted

Iittala Taika kauss 2,8L/26cm valge.

Tootekood: I018051 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
97,19 €

Iittala Aalto kauss 75mm kirgas

Tootekood: I365995 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
42,70 €

Iittala Kastehelmi kauss 0,23l kirgas

Tootekood: I000940 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
18,10 €

Hackman Muumi lusikas Piripiiga

Tootekood: 129839 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
11,30 € (15%) 13,30 €

Arabia Muumi kauss 35cl kirgas klaasist

Tootekood: 101488 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
19,98 € (15%) 23,50 €