Arabia Muumi taldrik 19cm Muumipapa

26,60 €
Tootekood: 101233
Ühik: tk
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi taldrik 19cm Muumipapa

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Taldrikul on kujutatud Muumipapat, kes tugevdab aknaid, naelutades nende ette laudasid.

Muumid mõistavad, et külm on tulekul ja hakkavad tegema ettevalmistusi talveks ja talveuneks. Nad katavad oma mööbli ja kristall-lühtrid kangastega, et need pika talve jooksul ei tolmuks. Muumimamma otsustab, et sel talvel magab pere oma voodites, mitte heina vahel nagu on olnud kombeks varem.

Kujundaja Tove Slotte on Arabia nõudele Muumisid loonud alates 1990. aastate algusest. Inspiratsiooni ammutab ta Tove Janssoni originaaljoonistustest. Kasutatakse Kaj Franki Teema sarja kaussi.

Muumi taldrik 19 cm Muumipapa hooldusjuhised:

1. samm: Kõik tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Vältige taldrikute üksteise vastu hõõrdumist näiteks virnastamisel, sest nii võib glasuur saada kahjustatud. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm: Arabia keraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse kuumast ahjust külma, vaid peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab nõu põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad.

3. samm: Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

 

Sarnased tooted

Muumi söögiriistade komplekt Perekond (Hackman) sisaldab laste kahvlit, nuga, söögilusikat ja teelusikat. Pikkused vahemikus ca 17 cm ja 13,4 cm. Tegelaskujud söögiriistadel:Muumimamma, Muumipappa, Muumipeikko ja Pikku Myy. Roostevabast terasest. Koos karbiga, mida saab kasutada ka pildiraamina.

Tootekood: 129831 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
46,20 €
Tootekood: I367071 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
54,60 €

Arabia Muumi kauss 35cl kirgas klaasist

Tootekood: 101488 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
23,50 €

Iittala Teema taldrik 21cm punane

Tootekood: 017050 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
19,00 €

Arabia 24h taldrik 26cm valge

Tootekood: 005274 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
22,00 €