Arabia Muumi taldrik Sniff 19cm

26,60 €
Tootekood: 101316
Ühik: tk
Laoseis: 2
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi taldrik Sniff 19cm

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Muumitrolli armastatud sõber Sniff osaleb rõõmuga ettevõtmistes, kui nendes pole ohtu. Ta on lahke ja veidi hirmunud ning armastab kallihinnalisi, läikivaid ja sädelevaid esemeid.

Lugu saab alguse sellest, et Sniff tõttab oma sõbrale Muumitrollile appi, et maja ehitamiseks raha hankida. Kuna neil pole katust pea kohal, siis ööbitakse  mererannas. Taldrikul joodab Sniff kilpkonnale enda leiutatud “noorendusjooki”, milles on pipar, mesi ja vesi. Ootamatult toimib see võlujoogina ja muudab kõik oma vastandiks. Väikesest olendist saab hiiglane ja vastupidi. Vanadest daamidest saavad vanahärrad, kes jooksevad ja lõbutsevad. Kilpkonn muutub kiirrongiks.

Illustratsioonid põhinevad 1954. aastal ilmunud esimesel inglise keelsel multifilmil “Muumitroll”.

Kasutatakse Kaj Franki Teema sarja 19 cm taldrikut.

Sniff (rootsi keeles Sniff, soome keeles Nipsu) on Nuhklooma ja Kohmlooma poeg. Kuna Muumipere ta lapsendas, siis ei sarnane ta teiste pereliikmetega. Ka tema iseloom on täiesti erinev –  ta on ambitsioonikas tüüp, kes tegutseb alati oma huvisid silmas pidades. Sniff on üks vähestest muumitegelastest, kes on otseselt huvitatud rahast ning kes otsib järjepidevalt võimalusi saada kiirelt ja lihtsalt rikkaks.

Hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Arabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia virtokeraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

Sarnased tooted

Muumi kauss 15 cm. Tootja: Arabia

Tootekood: M1027429 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
26,60 €

Iittala Teema taldrik 16X16cm valge

Tootekood: I016459 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
23,18 €

Iittala Teema taldrik 19cm valge

Tootekood: I007246 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
11,39 €

Hackman Muumi esimesed söögiriistad Tuusklikupreili ja Väike My

Tootekood: 129835 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
34,90 €

Hackman Muumi esimesed söögiriistad Muumitroll ja Haisuloom

Tootekood: 129834 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
34,90 €