Babymoov juhtmevaba beebimonitor kaameraga YOO Roll

149,00 €
Tootekood: BM_yoo
Ühik: tk
Laoseis: 5
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Babymoov juhtmevaba beebimonitor kaameraga YOO Roll

Kogus:
Kaubamärk:

VideoKirjeldus

Taaslaetavate akudega juhtmevaba beebimonitor, mis on loodud teid mugavalt saatma kõigitel jalutuskäikudel ning reisidel.

Aku tööiga kuni 8 tundi.

Madal kiirgustase.

Omadused:

YOO Roll video beebimonitori ekraan ja kaamera on täielikult akutoitel, mis tagab tõelise kaasaskantavuse ja vabaduse vanemana – lihtne kodus liikuda või puhkusele kaasa võtta!

Pole vaja leida lähedalt pistikupesa ja beebimonitori kasutamiseks pole vaja enam ühendada elektrikaableid. Lihtsalt laadige see uuesti nagu oma mobiiltelefoniga. YOO Roll beebimonitor annab teile kuni 8 tundi autonoomiat, pakkudes teile meelerahu kauemaks.

Sellel videokaamera beebimonitoril on Sleep-tehnoloogia, mis annab teile märku, kui teie laps teeb häält. See uuenduslik tehnoloogia võimaldab säästa energiat, pikendades samal ajal ekraani aku tööiga. Lisaks ei puutu teie laps une ajal kiirguslainetesse, mis annab teile meelerahu.

Lihtne kasutada, YOO Roll on tõeliselt kasutajasõbralik. Selle intuitiivne menüü muudab seadete, näiteks helitugevuse, mikrofoni tundlikkuse ja ekraani heleduse reguleerimise lihtsaks.

Valikus on kaks hoiatuse märguannet: visuaalne ja kuuldav, samuti levialast väljas olev hoiatus, et te ei jätaks kunagi beebi ärkamist kahe silma vahele. Tänu infrapuna valgusele näete neid suurepäraselt isegi pimedas. Sellel on suur, maksimaalse kvaliteediga 3,5-tolline ekraan ja tööulatus 300m.

Selle beebimonitoriga on kaasas ka 8 õrna hällilaulu, et saata laps magusasse unne. Tänu Walkie-Talkie funktsioonile saate lapsega oma ekraanilt rääkida, et teda eemalt rahustada.

Osana Babymoov'i GreenMoovi keskkonnasõbralikust algatusest on YOO Roll beebimonitoril eluaegne garantii, mis tähendab, et Babymoov parandab teie toote, kui midagi peaks valesti minema. Registreerige oma eluaegne garantii 2 kuu jooksul pärast ostmist. See on valmistatud ohututest ja vastupidavatest materjalidest, mistõttu on seda vajadusel lihtne parandada.

Komplektis:

Sarnased tooted

Alecto beebimonitor kaameraga DVM-200

Tootekood: A_dvm-200 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
175,00 €

Alecto beebimonitor kaameraga DVM-275

Tootekood: A_dvm-275 ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
189,00 €

Alecto beebimonitor DBX-68

Tootekood: A_DBX-68 ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
159,00 €

Alecto wifi-videomonitor Smartbaby5

Tootekood: A_Smartbaby5 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
49,90 €

Babymoov beebimonitor Premium Care

Tootekood: B_Premium Care ,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
139,00 €