Cybex Base G isofix alus

229,00 €
Tootekood: C_281272
Ühik: tk
Laoseis: 3
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Cybex Base G isofix alus

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Lapse autosse ning autost välja tõstmine pole kunagi olnud nii lihtne kui Base G isofix põhjaga! Üks käepideme tõmme pöörab turvahälli autoukse poole ja vabastab selle samaaegselt. Base G isofix põhjale kinnituvad nii Cloud G i-Size turvahäll, kui ka Sirona G i-Size turvatool, pakkudes kasvavale lapsele vajalikku paindlikkust ja pikka kasutusiga. Sõidusuuna Kontrolli Funktsioon (D.D.C.) tagab, et Cloud G i-Size turvahälli saab kinnitada ja kasutada isofix alusel ainult seljaga sõidusuunas. Kaks täiendavat seadistust võimaldavad teil otsustada, kas kasutate Sirona G i-Size turvatooli näoga või seljaga sõidusuunas. Kasutajasõbralikud ISOFIX-kinnituse vabastusnupud muudavad põhja paigaldamise lihtsaks ja nutikalt disainitud tugijalg lisab stabiilsust.

Lihtne autosse sisenemine- ja väljumine

Lapse autosse tõstmine muutus just palju lihtsamaks. Base G isofix põhi võimaldab teil turvahälli pöörata ideaalsesse asendisse. Keerake Cloud G i-Size turvahäll või Sirona G i-Size turvatool autoukse poole, tänu intelligentsele disainile saab turvaistme üheaegselt pööramisega eemaldada, et seda hõlpsasti autost välja tõsta.

Üks isofix põhi – kaks turvaistet

Ühildub nii Cybex Cloud G i-Size turvahälliga, kui ka Cybex Sirona G i-Size turvatooliga. See muudab Base G isofix põhja ideaalseks valikuks lapsevanematele, kes otsivad paindlikku ja pikaajalise lahendusega turvatooli oma kiiresti kasvavale lapsele.

Uuenduslik lukustussüsteem

Sõidusuuna Kontrolli Funktsioon (D.D.C.) on uuenduslik abivahend, mis tagab, et saate Cloud G i-Size turvahälli ühendada ainult seljaga sõidusuunas, see tagab optimaalse ohutuse. Kaks täiendavat seadistust võimaldavad teil lapsele valida Sirona G i-Size turvatoolis kas seljaga- või näoga sõidusuunas reisimise, kui selleks aeg on käes.

Funktsioonid:

Lihtne ja intuitiivne paigaldamine

Base G isofix põhja paigaldamine sõidukisse on lihtne ja turvaline tänu lapsevanema sõbralikele ISOFIX-kinnituse vabastusnuppudele. Intelligentne, reguleeritava kõrgusega tugijala tehnoloogia tagab ka isofix põhjale täiendava stabiilsuse.

 

Mis kuulub komplekti?

 

Tehniline info:

 

Sobib kokku toodetega (müügil eraldi):

Sarnased tooted

Maxi-Cosi FamilyFix2 alus

Tootekood: MCfix2 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
192,15 €

Maxi-Cosi FamilyFix3 alus

Tootekood: MCfamilyfix3 ,   Laoseis: 7 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
233,00 €

Maxi-Cosi CabrioFix i-Size ISOFIX alus

Tootekood: MC_cabriofixisize ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
138,99 € (7%) 149,00 €

Cybex Base One isofix alus, must

Tootekood: C_baseone ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
120,98 €

Maxi-Cosi FamilyFix 360 Pro alus

Tootekood: MC_familyfix_360pro ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
219,64 € (24%) 289,00 €