Cybex Sirona Gi i-Size 61-105cm turvatool Plus, erinevad värvid

419,00 €
Tootekood: C_sirona
Ühik: tk
Laoseis: 10
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Cybex Sirona Gi i-Size 61-105cm turvatool Plus, erinevad värvid

Parameetrid


* Cybex

Kogus:
Kaubamärk:

VideoKirjeldus

Ülim mugavus ja ohutus esimeseks neljaks eluaastaks (3 kuud-4 aastat). Seljaga sõidusuunas turvatool Sirona Gi i-Size on 360° pööratav, et hõlbustada sõidukisse sisenemist. Ventilatsioon igal küljel jahedamateks sõitudeks.

360° pöörlev mugavus ja turvalisus

Eduka Cybex Sirona sarja uusim turvatool on veelgi kõige mugavam: Sirona Gi i-Size. See on turvalisemaks reisimiseks seljaga sõidusuunas ning sellel on integreeritud lineaarne külgkokkupõrke kaitse, et pakkuda kaitset igast küljest. Pakkuge oma lapsele mugavust 360° pöörlemise abil, sujuvaks autosse sisenemiseks ja sealt väljumiseks. Ventilatsioon igal küljel hoiab sõidu jahedana – vali Plus versioon, kui soovid võrgust kangast ja veelgi rohkem hingavust. Seljatoe viis lamamisasendit pakuvad kohandatud mugavust mõlemas sõidusuunas, nii pisikestele vastsündinutele kui ka nelja-aastastele lastele. 360° pöörlev mugavus ja turvalisus lapse esimeseks neljaks eluaastaks: Sirona Gi i-Size.

Esiletoodud:

Kuni 50% kõrgem turvalisus*

Seljaga sõidusuunas sõitmine on üks turvalisemaid viise lapsele reisimiseks. Eesmise kokkupõrke esimestel kriitilistel hetkedel surutakse lapse keha vastu polsterdatud turvaistme kesta, minimeerides liikumise ja vähendades lapse kaelale mõjuvat jõudu. Seljaga sõidusuunas sõit on kohustuslik kuni 15 elukuud (pikkuseni 76 cm), kuid soovitame hoida last seljaga sõidusuunas nii kaua kui võimalik. Sirona Gi i-Size on loodud mugavaks sõiduks seljaga sõidusuunas lastele kaaluga kuni 20 kg. (*võrreldes sama turvaistmega, mis on näoga sõidusuunas laupkokkupõrke korral. Sisetesti tulemus, kasutades 2022. aasta ADAC esikokkupõrke testi kriteeriume.)

Kiire ja lihtne sõidukisse sisenemine

Stressivaba algus teie teekonnale. Lihtsalt pöörake turvaiste autoukse poole ja tõstke laps turvatooli. Väldite pinget seljale, samal ajal kui teie laps tunneb end mugavalt endale sobivas lamamisasendis.

Optimaalne hingavus

Mugavus igal aastaajal. Ventilatsioon igal küljel laseb õhul läbi turvatooli kanalite voolata, viies ära palavuse ja aidates vältida lapse higistamist. Plus versioon on valmistatud võrkkangast, mis suurendab hingavust kuni kuus korda, võrreldes tavaliste kangastega.

Funktsioonid

Külgkaitse

Integreeritud lineaarne külgkokkupõrke kaitse (L.S.P) kaitseb teie last külgkokkupõrke jõu eest. Töötades koos löögijõudu hajutava kestaga vähendab L.S.P. süsteem oluliselt löögijõu mõju lapsele.

Alati mugavas asendis

Leidke ideaalne lamamisasend, olenemata sellest, kas teie laps on vastsündinu või väikelaps. Seljatugi on reguleeritav ning sellel on viis asendit mõlemas sõidusuunas ja sõidukisse mineku asendis. Kui laps magama jääb, saate ühe käega istme reguleerida lamavasse asendisse, lastes tal veidi kauem magada.

Kasvab koos teie lapsega kuni 4-eluaastat

Kui teie laps kasvab, reguleerige Sirona Gi i-Size peatuge, et see sobiks mugavalt igal kasvuetapil. Peatoe 12-asendit võimaldavad teie lapsele kohandatud istuvust, kusjuures turvarihmad pikenevad automaatselt iga peatoe reguleerimisega – ja selleks vajate ainult ühte kätt.

Lihtne autosse sisenemine

Kui kinnitate last turvatooli turvarihmadega vajate igakülgset abi. Sirona Gi i-Size turvatooli külgedel on geniaalsed aasad, mis on disainitud selleks, et hoida turvarihmad avatuna lapse turvatooli tõstmise ajal. Seljaga sõidusuunalt ümberlülitumine nägu sõidusuunda on sama lihtne.

Lihtne paigaldus ja kinnitamine

Sirona Gi i-Size turvatooli seadistamine võtab vaid hetke. Kasutage ergonoomilist käepidet, et kinnitada ISOFIX klambrid sõiduki istmekinnitustesse ja pikendage tugijalga. Mõlemad tagavad turvatooli stabiilsuse ja lisaturvalisuse. Visuaalsed indikaatorid annavad märku turvaistme on õigest paigaldusest, tagamaks kaitse.

Mis kuulub komplekti?

Tehniline info:

 

Sobib kokku toodetega (müügil eraldi):

Paigaldamine isofix põhjaga: Pöörake tähelepanu i-size logole. Kui Teie sõiduki iste on tähistatud selle logoga, sobib selles kasutada kõiki i-size turvatoole ja seetõttu ei kuvata sõidukit turvatooli sobivuslistis. Kui Teie sõidukil ei ole i-Size istet, kontrollige oma sõiduki ühilduvust sobivuslistist. Kui Teie sõiduk ei ole märgitud sobivuslistis siis võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Sarnased tooted

Maxi-Cosi MiloFix turvatool (0-18kg) erinevad värvid

Tootekood: mcmilo ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
334,48 €

Maxi-Cosi Mica Pro Eco turvatool (0-18kg)

Tootekood: MC_micaproeco ,   Laoseis: 11 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
419,00 €

Maxi-Cosi Pearl Pro 2 turvatool + FamilyFix2 (67-105cm)

Tootekood: MC_pearlpro_2 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
496,13 €

Graco Slimfit LX turvatool 0-36kg, Iron

Tootekood: G_slimfit_lx ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
334,48 €

Maxi-Cosi Mica 360 Pro turvatool

Tootekood: MC_mica360pro ,   Laoseis: 10 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
428,99 € (12%) 489,00 €