Ecosh Mehe Vägi - vitamiinid meestele 90tk

36,60 €
Tootekood: 4381
Ühik: tk
Laoseis: 9

Ecosh Mehe Vägi - vitamiinid meestele 90tk

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Mehe Vägi on spetsiaalselt meestele disainitud  multivitamiini toode,  mis sisaldab  kõiki olulisi toitaineid, et toetada igapäevaselt ja igakülgselt meeste vaimset ning füüsilist tervist.

Vitamiini kompleks meestele. Energia ja vastupidavuse toetuseks.

Mehe Vägi on spetsiaalselt meestele disainitud  multivitamiini toode,  mis sisaldab  kõiki olulisi toitaineid - vitamiine, mineraalaineid, aminohappeid (valgud) ja taimseid ekstrakte, et toetada igapäevaselt ja igakülgselt meeste vaimset ning füüsilist võimekust. 

Vitamiinid on vältimatult vajalikud (asendamatud) mikrotoitained, mis omavad kindlat toimet kõikidele raku protsessidele. Need koosnevad paljudest ühendite summast ning üks ja seesama vitamiini koostisosa võib osaleda kümnetes erinevates ensümaatilistes (lagundavates ja ülesehitatavates) protsessides organismis. Mineraalained on aga organismile olulised luustiku, kehavedelike ja ensüümide koostises ning aitavad edastada närviimpulsse. 

Valkude ehk aminohapete põhiülesanne on organismi kasvamise, ehituse ja arengu tagamine. Peaaegu kõik ensüümid ning osad hormoonid on valgulise koostisega. Valgud osalevad aktiivselt antikehade tootmises ja tagavad organismi tugeva ning toimiva immuunsüsteemi, samuti osalevad nad paljude ühendite transpordil. 

Ilma vitamiinide, mineraalideta ja teiste toitaineteta keha toimida  ei saa. 

Mehe Vägi tootes: 

Miks on vitamiinid toidulisandina tänapäeva mehele olulised?

Isegi kui süüa mitmekesist toitu, võib olla tänapäeval keeruline saada kõiki vajalikke vitamiine ja mineraalaineid kätte, mistõttu võib mehe tervislik seisund ja heaolutunne kannatada. Põhjusteks, miks inimesed tänapäeval toitaineid kätte ei saa on palju.

Nendeks on:

 

Kõigi kirjeldatud põhjuste tõttu on kapslis olevad toitained meestele suurepäraseks toetavaks vahendiks hea tervise tagamisel.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 51 g.

Tootja, pakendaja, turustaja Ecosh Life OÜ, Kadaka tee 4, Tallinn, Harjumaa, Eesti Päritoluriik Eesti

 

Sarnased tooted

Toidulisand on mõeldud loomadele ja sisaldab piimhappebaktereid, S.Boulardiid ja ensüüme.

Tootekood: B8886 ,   Laoseis: 8 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
45,65 €

Solgar Lagritsajuur 60tk

Tootekood: S033984041189 ,   Laoseis: 10 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
23,38 €

Solgar Female Multiple 60tk

Tootekood: s033984010741 ,   Laoseis: 13 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
33,55 €

Ecoshi kehapuhastus Detox  seitsme organismi puhastava taimega aitab keha puhastada toksiinidest, toita keha väärtuslike toitainetega, ennetada tervisehäireid ning toetada immuun- ja teiste oluliste organsüsteemide tööd.

Tootekood: ecosh1350 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
55,00 €

Ecosh Lapseootus 90tk

Tootekood: E1401 ,   Laoseis: 10 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
36,00 €