Fiskars All Steel vokkpann 28cm

98,00 €
Tootekood: F-201494
Ühik: tk
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Fiskars All Steel vokkpann 28cm

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Fiskars All Steel vokkpanni 28cm paks 3-kihiline põhi tagab optimaalselt efektiivse ja ühtlase soojenemise kõigil pliiditüüpidel. Võib pesta nõudepesumasinas ja kasutada ahjus kuni 270 kraadi juures. Valmistatud Soomes.

Ajatu disainiga All Steel kööginõud taluvad tihedat kasutamist. Sarjast leiad kõrgekvaliteedilised roostevabast terasest praepannid ja potid igapäevaseks seks.

Täiesti plastivaba keraamiline Ceratec™ pinnakate, mis on PFOA ja PFOS vaba, muudab panni mittenakkuvaks. Ideaalne praadimistulemus on sõna otseses mõttes käeulatuses, kui lasete toidul pruunistuda, haududa või ahjus maitsvalt küpseda. Käepidemed on valmistatud ergonoomilise kujuga roostevabast terasest  ja neid on  ohutu kasutada.

Kasutusjuhend:

Ceratec™ on kõrget kuumust taluv pinnakate. Praadimisel kasuta rasva või õli. Reguleeri pliidi kuumust vastavalt valmistavale toidule – praadimise alustamisel kuumuta panni korralikult, kuid vähenda kuumust praadimise ajal.

Ceratec™ pinnakate talub metallist köögiriistade kasutamist, kuid siiski mitte teravaid esemeid ja lõikamist.

Pese nõu kohe peale kasutamist käsitsi või nõudepesumasinas. Põhjakõrbenud toidu eemaldamiseks kasuta nõudepesuharja ja kuuma vett.

Vajadusel võib nõud leotada pehmetoimelises pesuaines. Väga tugevasti kinnijäänud toidu eemaldamiseks keeda nõus segu, kus liitrile veele on lisatud 1 supilusikas pesuainet. Loputa korralikult.

Sarnaneb malmi küpsetusomadustega.

Keskkonnasäästlik tootmine

70% taaskasutatud märk kehtib kõigile Fiskarsi kööginõudele. Ringlusse võetud metallide tegelik protsent varieerub tootesarjades pisut ja võib roostevabast terasest valmistatud toodetes ulatuda kuni 85%. 70% taaskasutatud märk ei viita pakendimaterjalidele, sest enamik pakendeid on täielikult taaskasutatavad. Fiskarsi eesmärk on minimeerida plasti kasutamist pakendites.

Soome vanima ettevõtte Fiskars ajalugu algab 17. sajandil, kui Soomes loodi mitmeid rauatehaseid. 1649. aastal asutatud  firmat teatakse tänapäeval kui ühte vanemat ettevõtet läänemaailmas. Fiskarsi kontsernile kuuluvad globaalselt tuntud brändid nagu Fiskars, Gerber, Iittala, Royal Copenhagen, Waterford ja Wedgwood.

Sarnased tooted

Fiskars Hard Face praepann 26cm

Tootekood: F_1052223 ,   Laoseis: 7 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
60,80 €

Fiskars All Steel Pure vokkpann 28cm

Tootekood: F-201590 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
98,00 €

Fiskars Norden Steel vokkpann 28cm pinnakatteta 

Tootekood: F-201705 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
142,00 €

Fiskars Hard Face praepann 20cm

Tootekood: F-170238 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
46,30 €

Fiskars Hard Face praepann 30cm

Tootekood: F-170242 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
76,40 €