Fiskars haudepann Hard Face teras 26 cm kaanega

96,70 €
Tootekood: F-170265
Ühik: tk
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Fiskars haudepann Hard Face teras 26 cm kaanega

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Fiskars haudepann Hard Face teras 26 cm kaanega sobib nõudlikuks toiduvalmistamiseks. Uus 4-kihiline Hardtec Superior + ™ pinnakate on vastupidavam kui kunagi varem ja see on PFAS-vaba (PFOA ja PFOS-vaba). Haudepannil on erilised mittenakkuvad omadused ning kõrge kriimustuste- ja kulumiskindlus. Bakeliidist käepide ei lähe kuumaks ja tagab toiduvalmistamisel hea haarde. Korpus on roostevabast terasest ja selle paks põhi jaotab kuumuse efektiivselt ja ühtlaselt. Sobib kõikidele pliiditüüpidele. Valmistatud Soomes.

Maht: 3,2 liitrit

Hooldusjuhised:

Enne esmakordset kasutamist peske Hard Face haudepann teras 26 cm kaanega nõudepesuvahendiga.

Toidu valmistamise alustamisel lisage veidi rasvainet või vett. Kui vesi on aurustunud või rasvaine pruunistunud, siis on nõu praadimiseks valmis. Vähendage temperatuuri kohe, kui toit hakkab keema või pruunistuma. Ärge kuumutage nõud üle – temperatuur üle 240  °C kahjustab panni pinnakatet.

Vältige teravate esemete kasutamist ja lõikamist pinnakattel. Peske  nõu kohe peale kasutamist, see pikendab pinnakatte kvaliteedi säilimist. Pinnakate säilib paremini, kui pesete toodet käsitsi. Pesemisel vältige suuri temperatuurimuutusi panni pinnal.

Kinnijäänud toidujääkide eemaldamiseks kasutage nõudepesuharja ja kuuma vett. Pinnakattega nõus ei soovitata toitu säilitada ega hoiustada. Fiskarsi pinnakatted ei sisalda PFOA ja PFOS ühendeid.

Keskkonnasäästlik tootmine

70% taaskasutamist kehtib kõigile Fiskarsi kööginõudele. Ringlusse võetud metallide tegelik protsent varieerub tootesarjades pisut ja võib roostevabast terasest valmistatud toodetes ulatuda kuni 85%.

70% taaskasutatud märk ei viita pakendimaterjalidele, sest enamik pakendeid on täielikult taaskasutatavad. Fiskarsi eesmärk on minimeerida plasti kasutamist pakendites.

Soome vanima ettevõtte Fiskars ajalugu algab 17. sajandil, kui Soomes loodi mitmeid rauatehaseid. 1649. aastal asutatud  firmat teatakse tänapäeval kui ühte vanemat ettevõtet läänemaailmas.

Fiskasi missiooniks on luua ikooniline elustiili bränd ja visiooniks tagada positiivne ja kestev mõju meie elu kvaliteedile. Fiskars on  globaalselt hästi tuntud oma brändidega nagu Fiskars, Gerber, Iittala, Royal Copenhagen, Waterford ja Wedgwood.

Sarnased tooted

Fiskars haudepann Hard Face 26cm kaanega

Tootekood: F-170248 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
96,70 €

Fiskars All Steel haudepann 26cm

Tootekood: F-201493 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
94,00 €

Fiskars FF haudepann 26cm kaanega

Tootekood: F-200893 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
55,10 €

Fiskars haudepann Hard Face 28 cm

Tootekood: F-170249 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
106,30 €

Fiskars haudepann Hard Face 24 cm

Tootekood: F-170247 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
86,90 €