Greenatural vedelseep mündi ja apelsiniga 1l
Ühik: tk
Laoseis: 4
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Greenatural vedelseep mündi ja apelsiniga 1l
Delikaatse ja niisutava koostisega vedelseep sobib nii käte kui ka kogu keha pesemiseks. Õrna koostise tõttu on see sobilik ka lastele, lõhna annavad mündi ja apelsini eeterlikud õlid. Koostisosad pärinevad mahepõllumajandusest. Dermatoloogiliselt testitud. Testitud nikkel, kroom ja koobalt suhtes (<0,4ppm).
Koostisosad: Aqua (Water), Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Chloride, Citrus Aurantium (Orange) Dulcis Oil*, Metha Arvensis (Wild mint) Leaf oil*, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene.
*mahepõllumajandusest
Valmistatud Itaalias.
SONETT Keskkonnasõbralik looduslik ROSMARIINIGA VEDEL KÄTEPESUSEEP 300 ml pumbaga. Kreemseep 100% loodulikest taimeõlidest.
SONETT Keskkonnasõbralik looduslik TSITRUSEGA VEDEL KÄTEPESUSEEP 300 ml pumbaga. Kõrgekvaliteetne kreemseep 100% loodulikest taimeõlidest. Sobib ka tundliku naha korral. Sonett kasutab toorainena kallihinnalist allikavett, sest parim pesev aine on vesi ise.
SONETT Keskkonnasõbralik looduslik LAVENDLIGA VEDEL KÄTEPESUSEEP 300 ml pumbaga. Kreemseep 100% loodulikest taimeõlidest.
Urtekram kaseekstraktiga vedelseep kätele 380ml
Teie käed väärivad parimat. Meie niisutav ja vahutav koostis puhastab õrnalt, samal ajal toites teie naha mikrobioomi. ph-neutraalne koostis, toidab naha mikrobioomi, sobib ka kõige õrnemale nahale. Pakk sisaldab 1tk kätepesutablett 375ml jaoks.