Iittala Miranda pokaal 145mm hall

42,60 €
Tootekood: I366739
Ühik: tk
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Iittala Miranda pokaal 145mm hall

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Iittala Miranda pokaal sobib suurepäraselt suupistete või magustoitude serveerimiseks. Suurepärane kingitus.

Iittala Miranda pokaal

Iittala Miranda pokaal, mis algselt loodi aastal 1971, on nüüd Soome disaineri Heikki Orvola käe all saanud uue suuruse ja uued värvid. Elegantsel jalaga kausil on nelja erineva suunaga lehtede muster, mis toob tükike loodust igasse lauda. Kvaliteetne klaas peegeldab kaunilt valgust. Saadaval erinevates värvitoonides: pehmest looduslikust kuni elegantse soojani. Koguge komplekt ja segage ning sobitage silmatorkavaid kombinatsioone.

Iittala Miranda pokaali võib pesta ainult käsitsi.

Iittala jätkusuutlikuse aspektid:

  • Iittala julgustab tegema jätkusuutlikke valikuid parema tuleviku heaks. Aastakümnete jooksul on Iittala disainereid ja töötajaid inspireerinud loodus. Austus looduse vastu ilmneb klaasnõude värvides ja orgaanilistes vormides ning Iittala pühendumuses paremale elule ja säästvatele valikutele. Tulevikus soovib Iittala suurema osa klaasijäätmetest taaskasutada. Iittala klaasitehas on üks esimesi maailmas, kes toodab jalata joogiklaase ainult klaasijäätmetest.
  • Klaasijäätmete korduvkasutamine säästab energiat ja ressursse
    Taaskasutatud materjalist klaasid toodetakse käsitsi valmistatud klaasi järeltöötlemise ja sulaklaasi valamise jääkidest. Kvaliteedikontroll jälgib, et toode vastaks rangetele kvaliteedinõuetele. Jääkmaterjali kasutatakse uute esemete toorainena või taaskasutatakse näiteks soojustusmaterjali tootmiseks. Taaskasutatud klaas säästab nii energiat kui ka loodusvarasid. Klaasijäätmetest valmistatud tooted on sama vastupidavad kui originaalmaterjalist tooted.
  • Ajatut disaini ei visata ära
    Iittala usub, et disainiesemed kestavad kogu elu ja ei lähe kunagi moest välja. Iittala valik on mõeldud kasutamiseks päevast päeva põlvkondade kaupa. Iittala jaoks tähendab jätkusuutlikkus kestvat disaini, keskkonna ja inimeste eest hoolitsemist, keskkonnamõjude minimeerimist ning toodete ja teenuste pidevat arendamist sammhaaval. Iittala klaasitehas on olnud teerajaja klaasitootmise uute meetodite väljatöötamisel – parendades väljakujunenud tavasid ja luues innovaatilisi uuendusi. Iittala asjatundlikkus ja arusaam klaasist kui materjalist on maailmas ainulaadne.

 

Sarnased tooted

Taika kauss 2,8l/26cm, must.

Tootekood: I018052 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
95,60 €

Iittala Aalto kauss 75mm kirgas

Tootekood: I365995 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
42,00 €

Iittala Kastehelmi kauss 0,23l meresinine

Tootekood: I366412 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
16,10 €

Iittala Kastehelmi kauss 0,23l samblaroheline

Tootekood: I366080 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
16,10 €

Iittala Taika kauss 20cm Deco must

Tootekood: I365909 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
27,80 €