Muumi kann 1l Muumimaja

56,50 €
Tootekood: 100507
Ühik: tk
Laoseis: 2
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Muumi kann 1l Muumimaja

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus
Arabia kann Muumi Muumimaja näeb välja nagu maja, kus Muumitrolli pere elab. Kannul on keraamiline kaas, millega saab jooki kaitsta näiteks putukate või päikesekuumuse eest.
 
 
 

Arabia kann Muumi Muumimaja

Muumimaja on Muumipapa uhkus, sest ta on selle ise ehitanud. Sellesse majja on külalised alati oodatud ja selle uksed pole isegi ööseks lukus. Maja on ümmarguse põhiplaaniga, terava katusega, sinist värvi ning kõrge ja kitsas. Selles elavad püsivalt Muumipapa, Muumimamma ja Muumitroll. 
Maht: 1 liiter
 
Kujundaja Tove Slotte on Arabia nõudele Muumisid loonud alates 1990. aastate algusest. Inspiratsiooni ammutab ta Tove Janssoni originaaljoonistustest.
 
Hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu  tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Araabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia virtokeraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

Sarnased tooted

Iittala Raami teekann 1,1l

Tootekood: I366417 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
82,80 €

Arabia Muumi kann Videvikuhetk 0,35l

Tootekood: 100769 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
39,00 €

iittala Essence karahvin 100cl kirgas

Tootekood: 004366 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
112,00 €

Arabia Pastoraal kann 1l

Tootekood: 100529 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
51,50 €

IIttala Ultima Thule kann 150cl

Tootekood: 000293 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
149,00 €