Arabia Muumi lastenõude komplekt Muumitroll, karbis

51,20 €
Tootekood: 100340
Ühik: kompl
Laoseis: 2
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Muumi lastenõude komplekt Muumitroll

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Arabia Muumi lastenõude komplekt Muumitroll taldrikult on mugav toitu kätte saada, sest selle ülaserv takistab toidu üle serva lükkamist. Kruus sobib ideaalselt väikesesse kätte. Disainer Richard Lindh. Lastepärane pakend. Suurepärane kingitus.

Muumitroll uurib pööningul vanu esemeid ja leiab kirstust aardeid, mida Muumipapa on kaasa toonud oma põnevatelt seiklustelt. Kujundaja Tove Slotte on Arabia nõudele Muumisid loonud 1990. aastate algusest. Inspiratsiooni ammutab ta Tove Janssoni originaaljoonistustest. Mänguliselt illustreeritud lauanõud inspireerivad last sööma.

Arabia Muumi lastenõude komplekt Muumitroll koosneb kruusist ja taldrikust.

Kruusi maht 0,18 l

Taldriku läbimõõt 18,3 cm

Komplekti võib pesta nõudepesumasinas, panna ahju ja mikrolaineahju või külmikusse.

Arabia nõude hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Araabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia virtokeraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

 

 

 

Sarnased tooted

Muumi lastenõude komplekt Väike My

Tootekood: 100341 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
51,20 €

Muumi kruus 0,3l Esivanem

Tootekood: M1019852 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
24,60 €

Arabia Muumi kruus 0,4l ABC H

Tootekood: 101223 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
25,50 €

Arabia Muumi kruus 0,3l Väike My

Tootekood: 101071 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
24,60 €

Hackman Muumi lusikas Piripiiga

Tootekood: 129839 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
13,30 €