Sonett looduslik veepehmendaja 1kg

8,41 €
Püsikliendile täishinnaga toodetelt -10%. Logi sisse või Registreeru püsikliendiks
Tootekood: 007547102712
Ühik: tk
Laoseis: 8
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Sonett veepehmendaja 1kg

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Seob vees lahustunud kaltsiumi, võimaldades nii pesuvahendil kasutada oma täielikku pesuvõimet ja tagab pesupesemisvahendite kõige säästlikuma kasutamise. Ilma fosfaatide ja naftakeemia aineteta. 100% biolagunev. Ei sobi villale, siidile, viskoosile ja mikrokiududele.

Kasutamine: Olenevalt vee karedusest määra kindlaks pehmendaja kogus. Lisa veepehmendajat pesumasina täitesahtlisse.                                                                                                

Vee karedus 8° - 14° dH lisa Sonett pesupulbrile 30ml veepehmendajat

Vee karedus üle 14° lisa Sonett pesupulbrile 60ml veepehmendajat/ vedelale Sonett pesuvahendile 50ml veepehmendajat

Ettevaatust! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kahjulik allaneelamisel. Ärritab silmi ja nahka. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Toote allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle kemikaali pakendit või etiketti.

Koostis: Zeolith A >30%, Soda 15–30%, Citrat 5–15%

Sarnased tooted

Pesuvahend värvilistele riietele 1,5 l.

100 % orgaaniliselt kasvatatud ja biolagunev taimeõli seepidest ja eeterlikest õlidest valmistatud pesuvahend puhastab õrnalt ja efektiivselt värvilised riided.

Tootekood: 5040 ,   Laoseis: 9 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
11,18 €

Sonett Vedel sapiseep (netokogus 300 ml) eemaldab kergesti mustuse, rasva, vere, leherohelise, värvi jm. plekke.

Tootekood: 2030 ,   Laoseis: 9 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
6,10 €
Plekieemaldaja, mida võib otse plekile pihustada. Sobib ka õrnadele tekstiilidele nagu siid, vill. Eemaldab rasvaplekid, puuviljaplekid, shokolaadiplekid jne.
Tootekood: 2001 ,   Laoseis: 7 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
5,68 €

Mulieres naturaalne lõhnastatud äädikas “Värske tsitrus” 450ml

Tootekood: Mnat ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
7,22 €

Sonett looduslik tärgeldamise ja triikimise sprei 500ml

Tootekood: 4007547503045 ,   Laoseis: 9 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
5,89 €