Arabia Muumi kann Rannamaja 1l

56,60 €
Tootekood: 100770
Ühik: tk
Laoseis: 2
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi kann Rannamaja 1l

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus
Muumi Rannamaja kannul on keraamiline kaas, millega saab jooki kaitsta näiteks putukate või päikesekuumuse eest. 

Muumi kann rannamaja – mõtleme suvele

Kevadpäike annab juba sooja ja peagi saab rannamaja taas supluseks kasutada. Maja on ehitanud Muumipapa ja see on samasugune ümmargune nagu Muumimaja. Mõned asjad on veidi korrast ära: seinalauad on erineva pikkusega ning meresool ja päike on neid kulutanud.

Maht: 1 liiter
 
Tove Slotte on Arabia nõudele Muumisid loonud juba 1990. aastate algusest. Inspiratsiooni annavad Tove Janssoni originaaljoonistused.

Arabia hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu  tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Arabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia virtokeraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

Sarnased tooted

Iittala Essence karahvin 100cl tumehall

Tootekood: I366933 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
112,00 €

Arabia Muumi kann Esivanem 1l

Tootekood: 100282 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
51,20 €

Arabia Huvila kann 0,35l

Tootekood: 101153 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
27,80 €

Arabia Pastoraal kann 1l

Tootekood: 100529 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
51,50 €

Arabia Pastoraal kann 0.35l

Tootekood: 101156 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
27,80 €