Arabia Muumi taldrik 19cm Koduvana

26,60 €
Tootekood: 101236
Ühik: tk
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi taldrik 19cm Koduvana

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Taldrikul uurib Koduvana botaanikakarp kaelas luubiga lilli.

Uued Koduvana illustratsioonid on jutustusest, kus muumipere leidis kaldalt purjeka ning seilas sellega uute seikluste poole. Nad satuvad üksikule saarele, kus sajad Hatifnatid kogunevad oma aastakoosolekule. Hatifnatid hakkavad Koduvana piirama, kuid Nuuskmõmmik, kuulnud tema SOS-vilesid, tormab appi ja üheskoos õnnestub neil Hatifnatid eemale peletada.

“Oh mu süda! “kaebab Koduvana. “Alates muumiperega liitumisest on mu elu olnud üks suur segadus!”

Kujundaja Tove Slotte on Arabia nõudele Muumisid loonud alates 1990. aastate algusest. Inspiratsiooni ammutab ta Tove Janssoni originaaljoonistustest. Kasutatakse Kaj Franki Teema sarja kaussi.

Muumi taldrik 19 cm Koduvana hooldusjuhised:

1. samm: Kõik tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Vältige taldrikute üksteise vastu hõõrdumist näiteks virnastamisel, sest nii võib glasuur saada kahjustatud. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm: Arabia keraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse kuumast ahjust külma, vaid peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab nõu põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad.

3. samm: Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

 

Sarnased tooted

Muumi kauss 15 cm. Tootja: Arabia

Tootekood: M1027429 ,   Laoseis: 4 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
26,60 €

Taika taldrik 27cm, valge

Tootekood: I018881 ,   Laoseis: 10 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
36,30 €

Arabia Muumi taldrik 155cm kirgas klaasist

Tootekood: 101490 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
23,50 €

Iittala Teema taldrik 21cm vintage sinine 

Tootekood: 367245 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
19,00 €

Iittala Teema taldrik 21cm punane

Tootekood: 017050 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
19,00 €