Sonett looduslik kätepesuseep 100g
Ühik: tk
Laoseis: 14
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Sonett looduslik kätepesuseep 100g
Õrn kätepesuseep, mis on valmistatud orgaanilistest taimeõlidest. Kookosõliseebil on väga head puhastusomadused ka külma ja kareda vee korral. Seep hoiab oma kuju ning ei muutu nätskeks, kui on jäetud pikemaks ajaks vette ligunema.
Seep on lõhnavaba, värvainete ja säilitusainete vaba. Seebilaastusid võib kasutada õrna pesu pesemiseks. 100% biolagunev.
KOOSTIS (INCI): Sodium palmate*, sodium cocoate*, glycerine*, sodium chloride, sodium thiosulfate
*certified organically grown
SONETT Keskkonnasõbralik looduslik ROOSIGA VEDEL KÄTEPESUSEEP 300ml. Kõrgekvaliteetne kreemseep 100% loodulikest taimeõlidest. Sobib ka tundliku naha korral. Sonett kasutab toorainena kallihinnalist allikavett, sest parim pesev aine on vesi ise.
Weleda saialilleseep 100g
Greenatural vedelseep mündi ja apelsiniga 1l
Magrada Bubble kätepesugeel 400ml
Teie käed väärivad parimat. Meie niisutav ja vahutav koostis puhastab õrnalt, samal ajal toites teie naha mikrobioomi. Pakendis 1 klaasist kätepesuvahendi pudel (375ml) + kätepesuvahu täitepakend.