Arabia Muumi kann Esivanem 1l

51,20 €
Tootekood: 100282
Ühik: tk
Laoseis: 1
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi kann Esivanem 1l

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus

Arabia  Muumi kann Esivanem kujutab Muumide põnevat ja müstilist esivanemat, kes liigub ainult öösel. Ühel talvel kolib ta  Muumimajja elama.

Arabia  Muumi kann Esivanem

Muumide esivanem on väike, karvane, suure koonu ja pika musta sabaga hall tont. Ta ei söö ega räägi. Esivanem ilmus esmakordselt raamatus “Trollitalv” 1957, kus Muumi laseb ta vannitoa riietusruumist välja. Esivanem kolib Muumimajja ja muudab selle sisustust, kui teised talvel magavad. Ta asub elama kahhelahju. Muumimamma sõnul elasid Muumide esivanemad just nimelt kahhelahjude taga.

Maht: 1 liiter
 
Tove Slotte on Arabia nõudele Muumisid loonud juba 1990. aastate algusest. Inspiratsiooni annavad Tove Janssoni originaaljoonistused.

Arabia Muumi kann Esivanem hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu  tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Araabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia virtokeraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

 

Sarnased tooted

Iittala Kartio kann 95cl hall

Tootekood: I367026 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
93,30 €

Arabia Muumi kann 0,35l Pärastlõuna salongis

Tootekood: 100508 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
37,90 €

iittala Essence karahvin 100cl kirgas

Tootekood: 004366 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
112,00 €

Arabia Pastoraal kann 1l

Tootekood: 100529 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
51,50 €

Muumi teekann 0,7l päritolu austades

Tootekood: 101010 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
71,00 €