Taani mööbel HOPPEKIDS vallutab laste südameid
Taani mööbel HOPPEKIDS vallutab laste südameid
  • Kuupäev: 07.01.2023

HOPPEKIDS voodid on laste lemmikud. Need on eriliselt hubased, stiilsed ja sobituvad igasse magamistuppa. Hoppekids valikus on mööbel alates lapse sünnist.

Hoppekids
Hoppekids on Taani kvaliteetse lastemööbli tootja. Hoppekids keskendub kombinatsioonile disain-kvaliteet-turvalisus-kõrge funktsionaalsus-hind. Hoppekids eesmärk on luua kliendi jaoks kõrgeimat väärtust. Hoppekids with heart & soul tähendab ettevõtte suurt pühendumist valmistada rõõmsat, huvitavat ja turvalist lastetoa mööblit. Hoppekids järgib uusi trende ja tehnoloogiaid, kasutades uusimaid materjale, värve, kujundeid ja motiive. 
 
HOPPEKIDS kvaliteet
Kogu HOPPEKIDS mööbel valmistatakse HOPPEKIDS enda tehases Lätis. Seeläbi on tagatud mööbli kõrge kvaliteet, disain ja turvalisus. Turvalisusele pööratakse eriliselt suurt tähelepanu, viies läbi sageli põhjalikke tootetestimisi. HOPPEKIDS mööbel on multifunktsionaalne - palju kombineerimisvõimalusi ning seeläbi pikk kasutusaeg läbi aastate. Tooted kannavad TÜV sertifikaati, mis näitab ostjale, et toode on kontrollitud ning vastab standarditele.

Nordic Ecolabel unikaalne sertifikaat
Nordic Ecolabel ehk Põhjamaade Luigemärk on tõend sellest, et toote valmistamisel on palju tähelepanu pööratud toote elutsükli (tootmisest kuni hävitamiseni) faasidele, turvalisusele ning jätkusuutlikule tootmisele. Antud märki kandvate toodete turvalisus ning mõju keskkonnale on kontrollitud spetsialistide poolt.

Turvalisusele ja vastupidavusele on palju panustatud ka materjalide valikus - voodid on valmistatud tugevast FSC sertifikaadiga männipuust ning värvitud mürgivaba lakiga. HOPPEKIDS mööbli kokkupanemine on lihtne ning juhendid on selgelt arusaadavad.HOPPEKIDS hoolib ja inspireerib
HOPPEKIDS hoolitseb oma klientide eest hästi. Iga pisemgi mure või probleem saab kiire lahenduse. HOPPEKIDS ametlikul kodulehel on nähtaval kogu info mööbli valmimise, võimaluste ja ideede kohta. HOPPEKIDS Instagram (#hoppekids_official)  on hea koht inspiratsiooni ammutamiseks, seal on nähtaval ka klientide pilte HOPPEKIDS mööblist kodudes. Lahedaid ideed HOPPEKIDS kasutusel olevast mööblist leiad ka siit.

ECO Dream voodid
ECO Dream voodeid iseloomustab lihtsus, kergus, praktilisus ja hea hind. Enamik ECO Dream vooditest on moodulvoodid, st lisamoodulite abil on võimalik muuta lihtne madal voodi poolkõrgeks, kõrgeks või hoopis narivoodiks. Väga lai kombineerimise võimalus. Vaata HOPPEKIDS ECO Dream voodeid MinuLaps e-poest 

      

ECO Luxury sarja voodid
ECO Luxury on luksuslikum sari, mida iseloomustab suurem mugavus, valikuvõimalus ja kõrgem vastupidavus. ECO Luxury vooditel on näiteks turvapiirded kõrgemad kui ECO Dream vooditel. Samuti on soovituslikud kõrgemad madratsid (12cm). Kõik ECO Luxury voodid on moodulvoodid, see tähendab piiramatuid võimalusi voodi stiili muuta moodulite abil. Seeläbi on voodil pikk kasutusaeg läbi aastate.

Kõigil ECO Luxury sarja vooditel on eluaegne garantii. ECO Luxury voodid kasvavad koos lapsega ning on loodud kestma. Just seetõttu annab HOPPEKIDS nendele eluaegse garantii, mis algab peale tavapärase garantiiaja lõppu. Vaata lähemalt HOPPEKIDS ECO Luxury voodite eluaegse garantii kohta siit.

      STOREY riiulite süsteem
STOREY riiulite süsteem on unikaalne ja tõeliselt läbimõeldud. Erinevate riiulimoodulite abil on lihtne sisustada tuba, kus on vähe ruumi, kuid vaja palju mahutada. STOREY riiulite süsteemis on näiteks komplekt, mis sisaldab riiuleid+voodit+koolilauda, riiulid+voodi, riiulid+koolilaud või lihtsalt erinevate mõõtudega riiulite süsteeme. Mooduleid on võimalik juurde soetada igal ajal, et täiendada või muuta olemasolevat lahendust. Vaata STOREY riiuleid lähemalt MinuLaps e-poest

   

      

HOPPEKIDS muu mööbel ja madratsid
Lisaks laiale voodite valikule on HOPPEKIDS sortimendis riidekapperiiuleidkummuteid, võrevoodi, mähkimislauadlastelauadkoolilauad ja erinevate mõõtudega madratsid. HOPPEKIDS mööbliga saab lihtsalt sisustada kogu lastetoa teades, et see kestab muretult aastaid. Stiil on lihtne, ajatu ja funktsionaalne.

        


MinuLaps e-pood on HOPPEKIDS ametlik esindaja Eestis. E-poes saadaval kogu kataloogis olev mööbel, madratsid ja vooditestiilid. Et teha kõige õigem valik on MinuLaps e-poes enamikul HOPPEKIDS mööblil täpsete mõõtudega detailpildid ning tootevideod.


Jaga sõpradele: