Arabia Muumi lastenõude komplekt Tusklikupreili

51,20 €
Tootekood: 100730
Ühik: tk
Laoseis: 5
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Arabia Muumi lastenõude komplekt Tusklikupreili

Kogus:
Kaubamärk:
Kirjeldus


Arabia Muumi lastenõude komplekt Tusklikupreili koosneb lastepärases pakendis kruusist ja taldrikust. Tusklikupreili (Piripiiga) võlub teisi ja armastab olla võlutud. Ta pole mitte lihtsalt naiselik ja kasutu, vaid ka vapper ja leidlik. Tusklikupreili tunded muudavad ta värvust. Tegelast on kujutatud nii ees- kui tagavaates.

Muumi klassikute sari tutvustab Muumioru tegelasi tuues välja nende iseloomuomadused.

Arabia Muumi lastenõude komplekt Tusklikupreili

Koosneb kinkpakendis kruusist ja taldrikust.

Kruusi mahtuvus: 0,3 l

Taldriku läbimõõt: 19 cm

Tooted on saadaval ka üksikult.

Kujundaja Tove Slotte on Arabia nõudele Muumisid loonud 1990. aastate algusest. Inspiratsiooni ammutab ta Tove Janssoni originaaljoonistustest. Kasutatakse Kaj Franki Teema sarja nõusid.

Arabia Muumi lastenõude komplekti Tusklikupreili võib pesta nõudepesumasinas, panna ahju ja mikrolaineahju või külmikusse.

Arabia nõude hooldusjuhised:

1. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõud on masinas pestavad, välja arvatud kulla või plaatina kaunistustega nõud. Glasuuritud pind annab nõule ilusa välimuse ja vastupidavuse. Järgides nõudepesu- ja loputusvahendite doseerimisjuhiseid, saate Araabia tooted hoida võimalikult kirkad ja läikivad. Väga määrdunud nõusid võib esmalt leotada kuumas vees, kuhu on lisatud nõudepesuvahendit. Loputage nõu enne nõudepesumasinasse panemist.

2. samm:Arabia virtokeraamika on ahjukindel (*). Ahju kasutamisel olge ettevaatlik ja ärge asetage nõud otse ahjust külmale, märjale või teraspinnale  – järsu temperatuurimuutuse tõttu võib nõu puruneda. Samuti ei tohiks nõud panna otse sügavkülmikust kuuma ahju ega kuumas ahjust sügavkülmikusse, vaid see peaks lubama temperatuuril stabiliseerida. Ahjus kasutamise ajal peab põhi olema vedeliku või toiduga kaetud kogu kuumutamise aja. Temperatuur ei tohi ületada 250 kraadi ja kaugus küttelemendist peab olema vähemalt 10 cm.

*Paratiisi serveerimisvaagen 36cm ja Paratiisi kauss 23cm – ei ole ahjukindlad

3. samm: Kõik praegu tootmises olevad Arabia nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, välja arvatud need, millel on metallkaunistus. Kulla- ja plaatinakaunistused ning metallosad ei sobi mikrolaineahjudesse.

4. samm: Arabia nõud on külmakindlad, aga ärge pange otse külmikust võetud nõu kuuma ahju ega vastupidi kuuma nõu külma. Vedelikuga täidetud nõu võib külmas puruneda, kuna vedelik külmudes paisub.

Sarnased tooted

Hackman Muumi kohvilusikas Armastus

Tootekood: 129840 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
13,30 €

Iittala Aalto kauss 75mm jõhvikas

Tootekood: I366335 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
48,19 €

Iittala Kastehelmi kauss 0,23l kirgas

Tootekood: I000940 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
18,10 €

Iittala Raami kauss 0,26l meresinine

Tootekood: I366889 ,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
19,00 €

Iittala Teema kauss 15cm valge

Tootekood: I007247 ,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 1-3 tööpäeva ,   Hilding:
20,00 €